Zuid-Soedan
Juba

Republiek Zuid-Soedan
SSD
locatie
staatshoofden bestuurlijke indeling kaart


vicepresidenten

 
jaartallen afbeelding na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Het autonome gebied van Soedan, Zuid-Soedan, heeft sinds 2005 een eigen vicepresident van de regio. Sinds 9 juli 2011 is het land onafhankelijk van het moederland en verandert het ambt in vicepresident, en in 2016 kent het land eveneens een eerste vicepresident.
2005 Salva Kiir Mayardit, geboren op 13 september 1951 te Gharb Bahr al-Gharzal.

SPLM
Vicepresident van de Zuid-Soedan regio:
09-07-2005 - 11-08-2005
2005-2013 Riek Machar Teny Dhurgon, geboren in 1953 te Leer.

SPLM
Vicepresident van de Zuid-Soedan regio:
11-08-2005 - 09-07-2011
Vicepresident:
09-07-2011 - 23-07-2013
2013- ? James Wani Igga, geboren in 1949 te Krillo.

SPLM
Vicepresident:
25-08-2013 - heden
       
2016 Riek Machar Teny Dhurgon, geboren in 1953 te Leer.

SPLM
Eerste Vicepresident:
26-04-2016 - 25-07-2016
2016-2020 Taban Deng Gai, geboorte onbekend.

SPLM
Eerste Vicepresident:
25-07-2016 - 21-02-2020
2020- ? Riek Machar Teny Dhurgon, geboren in 1953 te Leer.

SPLM
Eerste Vicepresident:
21-02-2020 - heden