Zuid-Ossetië
Tschinvali

Republiek Zuid-Ossetië  -  Staat Alania
locatie
staatshoofden bestuurlijke indeling kaart

regeringsleiders
 
ga direct naar:     2000     2010     2020
jaartallen  afbeelding  na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

De voorzitters van de ministerraad, sinds 1996 van de regering, fungeren als regeringsleiders van Zuid-Ossetië:
1991-1993 Oleg Dzjerichanovitsj Tezijev, geboren in 1948, oud ± jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Ministerraad:
28-11-1991 - 23-09-1993
1993-1994 Gerasim 'Rezo' Georgievitsj Choegajev, geboren op 15 november 1945 te Chavasal, oud jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Ministerraad:
23-09-1993 - 05-1994
1994-1995 Feliks Michailovitsj Zassejev, geboren op 17 februari 1945 te Kvaisi, oud jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Ministerraad:
05-1994 - 1995
1995-1996 Vladislav Nikolajevitsj Gabarajev, geboren in 1957, oud ± jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Ministerraad:
1995 - 25-09-1996
1996 Valeri Nikolajevitsj Choeboelov, geboren op 6 november 1966 te Tschinvali en overleden op 31 mei 1998 te Vladikavkaz, Rusland, oud 32 jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Regering:
25-09-1996 - 02-12-1996
1996-1998 Aleksandr Apollonovitsj Sjavlochov, geboren in 1939 te Tschinvali, oud ± jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Regering:
02-12-1996 - 08-1998
1998-2001 Merab Iljitsj Tsjigojev, geboren op 15 februari 1951 te Dzhvarysubany en overleden op 9 januari 2016 te Tschinvali, oud 64 jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Regering:
08-1998 - 06-06-2001
2001 Leonid Charitonovitsj Tibilov, geboren op 28 maart 1952 te Verchny Dvan, oud jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Regering:
06-06-2001 - 14-06-2001
2001 Dmitri Ivanovitsj Sanakojev, geboren op 10 maart 1969 te Tschinvali, oud jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Regering:
14-06-2001 - 19-12-2001
2001-2003 Gerasim 'Rezo' Georgievitsj Choegajev, geboren op 15 november 1945 te Chavasal, oud jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Regering:
19-12-2001 - 13-08-2003
2003 Edoeard Dzjabejevitsj Kokojti, geboren op 31 oktober 1964 te Tschinvali, oud jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Regering:
14-08-2003 - 17-09-2003
2003-2005 Igor Victorovitsj Sanakojev, geboren op 20 februari 1947 te Aspindza, Georgië, oud jaar.

YP
Voorzitter van de Regering:
17-09-2003 - 01-05-2005
2005 Zoerab Revazovitsj Kokojev, geboren op 14 februari 1959 te Tschinvali, oud jaar.

YP
Voorzitter van de Regering:
05-2005 - 05-07-2005
2005-2008 Joeri Ionovitsj Morozov, geboren op 5 augustus 1949 te Sterlitamak, Rusland, oud jaar.

YP
Voorzitter van de Regering:
05-07-2005 - 17-08-2008
2008 Boris Eliozovitsj Tsjotsjijev, geboren op 1 november 1957 te Styrkom, oud jaar.

YP
Voorzitter van de Regering:
17-08-2008 - 22-10-2008
2008-2009 Aslanbek Soltanovitsj Bulatsev, geboren op 3 mei 1963 te Mikhaylovskoye, oud jaar.


YP
Voorzitter van de Regering:
22-10-2008 - 05-08-2009
2009-2012 Vadim Vladimirovitsj Brovtsev, geboren op 26 juli 1969 te Ozjork, Rusland, oud jaar.

YP
Voorzitter van de Regering:
05-08-2009 - 26-04-2012
2012-2014 Rostislav Erastovitsj Choegajev, geboren op 17 december 1951 te Mirtgadzhin, oud jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Regering:
26-04-2012 - 20-01-2014
2014-2017 Domenti Sardionovitsj Koeloembegov, geboren op 4 januari 1955 te Thinala, oud jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Regering:
20-01-2014 - 16-05-2017
2017-2020 Erik Georgjevitsj Poechajev, geboren op 5 mei 1957 te Skhlit, oud jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Regering:
16-05-2017 - 29-08-2020
2020- ? Gennadi Borisovitsj Bekojev, geboren op 26 augustus 1981 te Tschinvali, oud jaar.

Partijloos
Voorzitter van de Regering:
29-08-2020 - heden