Verenigde Staten
Washington

Verenigde Staten van Amerika
USA
locatie
terug naar overzicht van ministeries kaart
 
Secretaries of Housing & Urban Development
ga direct naar:     1980     1990     2000     2010     2020
jaartallen afbeelding  na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Het ambt van Secretary of Housing and Urban Development is ontstaan in 1966 onder Lyndon Johnson. In Nederland vergelijkbaar met het ministerie van Huisvesting & Stedelijke Vernieuwing.
1966-1968 Robert Clifton Weaver, geboren op 29 december 1907 te Washington, DC en overleden op 17 juli 1997 te New York, NY, oud 89 jaar.

Democraat
Secretary of Housing & Urban Development:
18-01-1966 - 18-12-1968
1969 Robert Coldwell Wood, geboren op 16 september 1923 te St. Louis, MO en overleden op 1 april 2005 te Boston, MA, oud 81 jaar.

Democraat
Secretary of Housing & Urban Development:
07-01-1969 - 20-01-1969
1969-1973 George Wilcken Romney, geboren op 8 juli 1907 te Colonia Dublán, Mexico en overleden op 26 juli 1995 te Bloomfield Hills, MI, oud 88 jaar.

Partijloos, sinds 1959 Republikein
Secretary of Housing & Urban Development:
22-01-1969 - 20-01-1973
1973-1975 James Thomas Lynn, geboren op 27 februari 1922 te Cleveland, OH en overleden op 6 december 2010 te Bethesda, MD, oud 88 jaar.

Republikein
Secretary of Housing & Urban Development:
02-02-1973 - 05-02-1975
1975-1977 Carla Hills, geboren Anderson, geboren op 3 januari 1934 te Los Angeles, CA, oud jaar.

Republikein
Secretary of Housing & Urban Development:
10-03-1975 - 20-01-1977
1977-1979 Patricia Harris, geboren Roberts, geboren op 31 mei 1924 te Mattoon, IL en overleden op 23 maart 1985 te Washington, DC, oud 60 jaar.

Democraat
 
Secretary of Housing & Urban Development:
23-01-1977 - 10-09-1979
1979-1981 Maurice Edwin Landrieu, geboren op 23 juli 1930 te Uptown New Orleans, LA, oud jaar.

Democraaat
Secretary of Housing & Urban Development:
24-09-1979 - 20-01-1981
1981-1989 Samuel Riley Pierce, Jr., geboren op 8 september 1922 te Glen Cove, NY en overleden op 31 oktober 2000 te Silver Spring, MD, oud 78 jaar.

Republikein
Secretary of Housing & Urban Development:
23-01-1981 - 20-01-1989
1989 J Michael Dorsey, geboren op 6 februari 1943 te Kansas City, MO, oud jaar. Interim Secretary of Housing & Urban Development:
20-01-1989 - 13-02-1989
1989-1993 Jack French Kemp, geboren op 13 juli 1935 te Los Angeles, CA en overleden op 2 mei 2009 te Bethesda, MD, oud 73 jaar.

Republikein
Secretary of Housing & Urban Development:
13-02-1989 - 20-01-1993
1993-1997 Henry Gabriel Cisneros, geboren op 11 juni 1947 te San Antonio, TX, oud jaar.

Democraat
Secretary of Housing & Urban Development:
22-01-1993 - 20-01-1997
1997-2001 Andrew Mark Cuomo, geboren op 26 februari 1957 te New York, NY, oud jaar.

Democraat
Secretary of Housing & Urban Development:
29-01-1997 - 20-01-2001
2001 William C Apgar Interim Secretary of Housing & Urban Development:
20-01-2001 - 24-01-2001
2001-2003 Melquíades Rafael Martínez Ruiz, geboren op 23 oktober 1946 te Sagua La Grande, Cuba, oud jaar.

Republikein
Secretary of Housing & Urban Development:
24-01-2001 - 12-12-2003
2003-2008 Alphonso Roy Jackson, geboren op 9 september 1945 te Marshall, TX, oud jaar.

Republikein
Interim Secretary of Housing & Urban Development:
12-12-2003 - 01-04-2004
Secretary of Housing & Urban Development:
01-04-2004 - 18-04-2008
2008 Romolo Albert Bernardi, geboren op 14 oktober 1942 te Syracuse, NY, oud jaar.

Republikein
Interim Secretary of Housing & Urban Development:
18-04-2008 - 04-06-2008
2008-2009 Steven C Preston, geboren op 4 augustus 1960 te Janesville, WI, oud jaar.

Republikein
Secretary of Housing & Urban Development:
04-06-2008 - 20-01-2009
2009 Brian Darrell Montgomery, geboren op 2 augustus 1956 te Austin, TX, oud jaar.

Republikein
Interim Secretary of Housing & Urban Development:
20-01-2009 - 26-01-2009
2009-2014 Shaun L S Donovan, geboren op 24 januari 1966 te New York, NY, oud jaar.

Democraat
Secretary of Housing & Urban Development:
26-01-2009 - 28-07-2014
2014-2017 Julián Castro, geboren op 16 september 1974 te San Antonio, TX, oud jaar.

Democraat
Secretary of Housing & Urban Development:
28-07-2014 - 20-01-2017
2017 Craig T Clemmensen, geboorte niet bekend. Interim Secretary of Housing & Urban Development:
20-01-2017 - 02-03-2017
2017-2021 Benjamin Solomon Carson, Jr., geboren op 18 september 1951 te Detroit, MI, oud jaar.

Democraat, sinds 1981 Republikein, sinds 1999 partijloos en sinds 2014 weer Republikein
Secretary of Housing & Urban Development:
02-03-2017 - 20-01-2021
2021 Matthew E. Ammon, geboorte niet bekend. Interim Secretary of Housing & Urban Development:
20-01-2021 - heden
2021- ? Marcia Louise Fudge, geboren op 29 oktober 1952 te Cleveland, OH, oud jaar.

Democraat
Secretary of Housing & Urban Development:
10-03-2021 - heden