Verenigde Staten
Washington

Verenigde Staten van Amerika
USA
locatie
terug naar overzicht van ministers kaart
 
Secretaries of Homeland Security
ga direct naar: 2010
jaartallen afbeelding  na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Het ambt van Secretary of Homeland Security is ontstaan in 2003 onder George Bush, Jr. In Nederland vergelijkbaar met het ministerie van Binnenlandse Veiligheid.
2003-2005 Thomas Joseph Ridge, geboren op 26 augustus 1945 te Munhall, PA.

Republikein
Secretary of Homeland Security:
24-01-2003 - 01-02-2005
2005 James Milton Loy, geboren op 10 augustus 1942 te Altoona, PA. Interim Secretary of Homeland Security:
01-02-2005 - 15-02-2005
2005-2009 Michael Chertoff, geboren op 28 november 1953 te Elizabeth, NJ.

Republikein
Secretary of Homeland Security:
15-02-2005 - 21-01-2009
2009-2013 Janet Ann Napolitano, geboren op 29 november 1957 te New York, NY.

Democraat
Secretary of Homeland Security:
21-01-2009 - 06-09-2013
2013 Rand Beers, geboren 30 november 1942 te Washington, DC.

Democraat
Interim Secretary of Homeland Security:
06-09-2013 - 16-12-2013
2013-2017 Jeh Charles Johnson, geboren op 11 september 1957 te New York, NY.

Democraat
Secretary of Homeland Security:
23-12-2013 - 20-01-2017
2017 John Francis Kelly, geboren op 11 mei 1950 te Boston, MA.

Republikein
Secretary of Homeland Security:
20-01-2017 - 31-07-2017
2017 Elaine Costanzo Duke, geboren op 26 juni 1958 te Woodbridge, VA.

Republikein
Interim Secretary of Homeland Security:
31-07-2017 - 06-12-2017
2017-2019 Kirstjen Michele Nielsen, geboren op 14 mei 1972 te Clearwater, FL.

Republikein
Secretary of Homeland Security:
06-12-2017 - 10-04-2019
2017-2019 Kevin Kealoha McAleenan, geboren op 5 september 1971 te Honolulu, HI.

Republikein
Interim Secretary of Homeland Security:
11-04-2019 - 13-11-2019
2019-? Chad Fredrick Wolf, geboren in 1976 te Jackson, MS.

Republikein
Interim Secretary of Homeland Security:
13-11-2019 - heden