Seychellen
Victoria

Republiek der Seychellen
SYC
locatie
regeringsleiders/vicepresidenten bestuurlijke indeling kaart

ONAFHANKELIJK: 29 JUNI 1976
 
   
  28-06-1976 - 29-06-1977  29-06-1977 - 18-06-1996 18-06-1996 - heden  
 
jaartallen afbeelding na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

De eilandenstaat Seychellen werd in 1976 onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk als presidentiële republiek.
1976-1977 Sir James Richard Marie Mancham, geboren op 11 augustus 1939 te Victoria op 8 januari 2017 te Glacis.

SDP
President:
29-06-1976 - 05-06-1977 
1977-2004 France-Albert René, geboren op 16 november 1935 te Victoria en overleden op 27 februari 2019 te Mahé.

SPUP, sinds 1978 SPPF
President:
05-06-1977 - 14-04-2004
2004-2016 James Alix Michel, geboren op 16 augustus 1944 te Anse Boileau.

SPPF, sinds 2009 PL
President:
14-04-2004 - 16-10-2016
2016-2020 Danny Antoine Rollen Faure, geboren op 8 mei 1962 te Kilembe, Oeganda.

PL
President:
16-10-2016 - 26-10-2020
2020- ? Wavel John Charles Ramkalawan, geboren op 15 maart 1961 te Mahé.

LDS
President:
26-10-2020 - heden