Papoea-Nieuw-Guinea
Port Moresby

Onafhankelijke Staat Papoea-Nieuw-Guinea
PNG
locatie
regeringsleiders bestuurlijke indeling kaart

ONAFHANKELIJK: 16 SEPTEMBER 1975
 
   
  12-03-1971 - heden  
ga direct naar:     1990     2000     2010
jaartallen afbeelding  na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

In 1975 werd Papoea-Nieuw-Guinea onafhankelijk binnen het Gemenebest met de Britse monarch als staatshoofd en een gouverneur-generaal als diens vertegenwoordiger:
1975- ? Elizabeth II Alexandra Mary, geboren op 21 april 1926 te London, Engeland. Koningin:
16-09-1975 - heden
       
1975-1977 Sir John Douglas Guise, geboren op 29 augustus 1914 en overleden op 7 februari 1991. Gouverneur-Generaal:
16-09-1975 - 01-03-1977
1977-1983 Sir Tore Lokoloko, geboren op 21 september 1930 te Iokea en overleden op 13 maart 2013 te Port Moresby. Gouverneur-Generaal:
01-03-1977 - 01-03-1983
1983-1989 Sir Kingsford Dibela, geboren op 16 maart 1932 te Dogura en overleden op 22 maart 2002 te Port Moresby. Gouverneur-Generaal:
01-03-1983 - 01-03-1989
1989 Sir Ignatius Kilage, geboren in 1941 en overleden op 31 december 1989 te Port Moresby. Gouverneur-Generaal:
01-03-1989 - 31-12-1989
1990 Sir Dennis Charles Young, geboren in 1938 te London, Engeland. Interim Gouverneur-Generaal:
01-01-1990 - 27-02-1990
1990-1991 Sir Vincent Serei Eri, geboren op 12 september 1936 te Moveave en overleden op 25 mei 1993 te Port Moresby. Gouverneur-Generaal:
27-02-1990 - 04-10-1991
1991 Sir Dennis Charles Young, geboren in 1938 te London, Engeland. Interim Gouverneur-Generaal:
04-10-1991 - 18-11-1991
1991-1997 Sir Wiwa Korowi, geboren op 7 juli 1948 te Komali. Gouverneur-Generaal:
18-11-1991 - 20-11-1997
1997-2003 Sir Silas Atopare, geboren in 1951 te Kabiufa. Gouverneur-Generaal:
20-11-1997 - 20-11-2003
2003-2004 Sir William Jack Skate, geboren op 26 september 1953 te Ara'ara en overleden op 3 januari 2006 te Brisbane, Australië. Interim Gouverneur-Generaal:
21-11-2003 - 28-05-2004
2004 Jeffrey Nape, geboren in 1951 en overleden op 8 juli 2016 te Port Moresby. Interim Gouverneur-Generaal:
28-05-2004 - 29-06-2004
2004-2010 Sir Paulias Nguna Matane, geboren op 21 september 1931 te Tolai. Gouverneur-Generaal:
29-06-2004 - 13-12-2010
2010 Jeffrey Nape, geboren in 1951 en overleden op 8 juli 2016 te Port Moresby. Interim Gouverneur-Generaal:
13-12-2010 - 20-12-2010
2010-2017 Sir Michael Ogio, geboren op 7 juli 1942 en overleden op 18 februari 2017 te Port Moresby. Interim Gouverneur-Generaal:
20-12-2010 - 25-02-2011
Gouverneur-Generaal:
25-02-2011 - 18-02-2017
(geschorst van 14-12 tot 19-12-2010)
2011 Jeffrey Nape, geboren in 1951 en overleden op 8 juli 2016 te Port Moresby. Interim Gouverneur-Generaal in oppositie:
14-12-2011 - 19-12-2011
2017 Theo Tibang Zurenuoc, geboorte (nog) onbekend. Interim Gouverneur-Generaal:
18-02-2017 - 28-02-2017
2017- ? Robert Dadae, geboren in 1960. Gouverneur-Generaal:
28-02-2017 - heden