Palau
Ngerulmud

Republiek Palau
PLW
locatie
staatshoofden bestuurlijke indeling kaart

vicepresidenten
     
ga direct naar:     2000     2010     2020
jaartallen afbeelding na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

De vicepresidenten van Palau sinds 1991.
1981-1985 Alfonso Rebochong Oiterong, geboren op 9 oktober 1924 te Palau.

Partijloos
Vicepresident:
02-03-1981 - 30-06-1985
1985-1988 Thomas Ongelibel Remengesau, Sr., geboren op 28 november 1929 te Koror en overleden op 3 augustus 2019 te Koror.

Partijloos
Vicepresident:
1985 - 1988
1988-1993 Kuniwo Nakamura, geboren op 24 november 1943 te Peleliu en overleden op 14 oktober 2020.

Partijloos
Vicepresident:
1988 - 01-01-1993
1993-2001 Thomas Esang Remengesau, Jr., geboren op 28 februari 1956 te Koror.

Partijloos
Vicepresident:
01-01-1993 - 19-01-2001
2001-2005 Sandra Pierantozzi, geboren Sumang, geboren op 9 augustus 1953 te Koror.

Partijloos
Vicepresident:
19-01-2001 - 01-01-2005
2005-2009 Elias Camsek Chin, geboren op 10 oktober 1949 te Peleliu.

Partijloos
Vicepresident:
01-01-2005 - 15-01-2009
2009-2013 Kerai Mariur, geboren op 4 juni 1951 te Ollei.

Partijloos
Vicepresident:
15-01-2009 - 17-01-2013
2013-2017 Antonio Bells, geboren op 6 juli 1948 te Palau.

Partijloos
Vicepresident:
17-01-2013 - 19-01-2017
2017- ? Raynold B. Oilouch, geboren in 1965 of 1966.

Partijloos
Vicepresident:
19-01-2017 - heden