Palau
Ngerulmud

Republiek Palau
PLW
locatie
vicepresidenten bestuurlijke indeling kaart

REPUBLIEK PALAU (de facto): 1 JANUARI 1981
ONAFHANKELIJKE (de jure) REPUBLIEK PALAU: 1 OKTOBER 1994
     
   
  01-01-1981 - heden   
ga direct naar:     1990     2000     2010     2020
jaartallen afbeelding na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Palau stemde in 1979 voor onafhankelijkheid van Micronesia. De eerste president van de de facto onafhankelijke republiek Palau werd in 1981 geïnstalleerd, hoewel het land pas in 1994 de jure onafhankelijk werd.
1985 Thomas Ongelibel Remengesau, Sr., geboren op 28 november 1929 te Koror en overleden op 3 augustus 2019 te Koror.

Partijloos
Interim President:
30-06-1985 - 02-07-1985
1985 Alfonso Rebochong Oiterong, geboren op 9 oktober 1924 te Palau.

Partijloos
President:
02-07-1985 - 25-10-1985
1985-1988 Lazarus Eitaro Salii, geboren op 17 november 1935 en overleden op 20 augustus 1988 te Koror.

Partijloos
President:
25-10-1985 - 20-08-1988
1988-1989 Thomas Ongelibel Remengesau, Sr., geboren op 28 november 1929 te Koror en overleden op 3 augustus 2019 te Koror.

Partijloos
Interim President:
20-08-1988 - 01-01-1989
1989-1993 Ngiratkel Etpison, waarschijnlijk geboren op 3 mei 1925 te Koror en overleden op 1 augustus 1997 te Riverside.

Partijloos
President:
01-01-1989 - 01-01-1993
1993-2001 Kuniwo Nakamura, geboren 24 november 1943 te Peleliu en overleden op 14 oktober 2020.

Partijloos
President:
01-01-1993 - 01-01-2001
2001-2009 Thomas Esang Remengesau, Jr., geboren op 28 februari 1956 te Koror.

Partijloos
President:
01-01-2001 - 15-01-2009
2009-2013 Johnson Toribiong, geboren op 22 juli 1946 te Airai.

Partijloos
President:
15-01-2009 - 15-01-2013
2013- ? Thomas Esang Remengesau, Jr., geboren op 28 februari 1956 te Koror.

Partijloos
President:
15-01-2013 - heden