508 Mozambique - Maputo
Moҫambique - Maputo

República de Moçambique (Republiek Mozambique)

 MZ - MOZ  
locatie
staatshoofden kaart

ONAFHANKELIJK: 25 JUNI 1975


Mozambique werd in 1975 onafhankelijk van Portugal en heeft sinds 1974 een premier:

1974-1975 Joaquim Chissano (1939)
1975-1986 vacant
1986-1994 Mário da Graça (1940-2020)
1994-2004 Pascoal Mocumbi (1941)
2004-2010 Luísa Diogo (1958)
2010-2012 Aires Ali (1955)
2012-2015 Alberto Vaquina (1961)
2015- ? Carlos Agostinho (1954)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

afbeelding  na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode  
Joaquim Alberto Chissano, geboren op 22 oktober 1939 te Malehice.

FRELIMO
Premier:
20-09-1974 - 25-06-1975
Mário Fernandes da Graça Machungo, geboren op 1 november 1940 te Maxixe en overleden op 17 februari 2020 te Lissabon, Portugal.

FRELIMO
Premier:
17-07-1986 - 16-12-1994
Pascoal Manuel Mocumbi, geboren op 10 april 1941 te Maputo.

FRELIMO
Premier:
16-12-1994 - 17-02-2004
Luísa Dias Diogo, geboren op 11 april 1958 te Mágoè.

FRELIMO
Premier:
17-02-2004 - 16-01-2010
Aires Bonifácio Baptista Ali, geboren op 6 december 1955 te Unango.

FRELIMO
Premier:
16-01-2010 - 08-10-2012
Alberto Clementino António Vaquina, geboren op 4 juli 1961 te Timaquela.

FRELIMO
Premier:
08-10-2012 - 17-01-2015
Carlos Agostinho do Rosário, geboren op 26 oktober 1954 te Maxixe.

FRELIMO
Premier:
17-01-2015 - heden