Micronesia
Palikir

Federale Staten van Micronesia
FSM
locatie
staatshoofden bestuurlijke indeling kaart

vicepresidenten
 
ga direct naar:     2000     2010
jaartallen afbeelding na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Op 10 mei 1979 verkreeg de eilandengroep autonomie en sindsien is het ambt van vicepresident de tweede positie in het Micronesia.
1979-1983 Petrus Tun, geboren op 19 maart 1936 te Yap en overleden op 23 maart 1999 te Honolulu, HI, USA.

Onafhankelijk
Vicepresident:
11-05-1979 - ??-??-1983
1983-1987 Bailey Olter, geboren op 27 maart 1932 te Mwoakilloa en overleden op 16 februari 1999 te Kolonia, Pohnpei.

Onafhankelijk
Vicepresident:
??-??-1983 - 11-05-1987
1987-1991 Hirosi Harold Ismael, geboren op 30 november 1936 te Pot, Lelu en overleden op 25 juli 2008 te Kosrae.

Onafhankelijk
Vicepresident:
11-05-1987 - 11-05-1991
1991-1996 Jacob Nena, geboren op 10 oktober 1941 te Lelu.

Onafhankelijk
Vicepresident:
11-05-1991 - 08-11-1996
1996-1997 vacant 08-11-1996 - 08-05-1997
1997-1999 Leo Amy Falcam, geboren op 20 november 1935 te Pohnpei en overleden op 12 februari 2018 te Pohnpei.

Onafhankelijk
Vicepresident:
08-05-1997 - 11-05-1999
1999-2007 Redley A. Killion, geboren op 23 oktober 1951 te Chuuk.

Onafhankelijk
Vicepresident:
11-05-1999 - 11-05-2007
2007-2015 Alik L. Alik, geboren op 26 januari 1953 te Kosrae.

Onafhankelijk
Vicepresident:
11-05-2007 - 11-05-2015
2015- ? Yosiwo Palikkun George, geboren op 24 juli 1941 te Malem, Kosrae.

Onafhankelijk
Vicepresident:
11-05-2015 - heden