Micronesia
Palikir

Federale Staten van Micronesia
FSM
locatie
vicepresidenten bestuurlijke indeling kaart

AUTONOMIE: 10 MEI 1979
COMPACT MET DE VERENIGDE STATEN: 3 NOVEMBER 1986
ONAFHANKELIJK: 22 DECEMBER 1990
 
30-11-1978 - heden
ga direct naar:     2000     2010
jaartallen afbeelding na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Op 10 mei 1979 verkreeg de eilandengroep autonomie en werd Nakayama de eerste president en bleef dat na de associatie met de Verenigde Staten. Tijdens de regeerperiode van president Haglelgam, werd het land geheel onafhankelijk.
1979-1987 Tosiwo Nakayama, geboren op 23 november 1931 te Piserach, Chuuk en overleden op 29 maart 2007 te Honolulu, HI, USA.

Onafhankelijk
President:
11-05-1979 - 11-05-1987
1987-1991 John Richard Haglelgam, geboren op 10 augustus 1949 te Eauripik Island, Yap.

Onafhankelijk
President:
11-05-1987 - 11-05-1991
1991-1997 Bailey Olter, geboren op 27 maart 1932 te Mwoakilloa en overleden op 16 februari 1999 te Kolonia, Pohnpei.

Onafhankelijk
President:
11-05-1991 - 08-05-1997
1996-1997
1997-1999
Jacob Nena, geboren op 10 oktober 1941 te Lelu.

Onafhankelijk
Interim President voor Olter:
08-11-1996 - 08-05-1997
President:
08-05-1997 - 11-05-1999
1999-2003 Leo Amy Falcam, geboren op 20 november 1935 te Pohnpei en overleden op 12 februari 2018 te Pohnpei.

Onafhankelijk
President:
11-05-1999 - 11-05-2003
2003-2007 Joseph John Urusemal, geboren op 19 maart 1952 te Woleai, Yap.

Onafhankelijk
President:
11-05-2003 - 11-05-2007
2007-2015 Emanuel Mori, geboren op 25 december 1948 te Fefan, Chuuk.

Onafhankelijk
President:
11-05-2007 - 11-05-2015
2015-2019 Peter Martin Christian, geboren op 16 oktober 1947 te Pohnpei.

Onafhankelijk
President:
11-05-2015 - 11-05-2019
2019- ? David W. Panuela, geboren op 13 april 1964 te Pohnpei.

Onafhankelijk
President:
11-05-2019 - heden