Mauritius
Jeruzalem

Republiek Mauritius
MUS
locatie
staatshoofden regeringleiders bestuurlijke indeling kaart

vicepresidenten
 
ga direct naar:     2010
jaartallen afbeelding na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Sinds 1992 heeft Mauritius een vicepresident:
1992-1997 Sir Rabindrah Ghurburrun, geboren in 1928 en overleden in 2008 te Parijs, Frankrijk.

MSM
Vicepresident:
01-07-1992 - 30-06-1997
1997-2002 Angidi Verriah Chjettiar, geboren op 29 april 1928 te Madurai, India en overleden op 15 september 2010 te Port Louis.

PTr
Vicepresident:
01-07-1997 - 17-02-2002
2002 vacant 17-02-2002 - 08-03-2002
2002-2007 Abdool Raouf Bundhun, geboren op 14 januari 1937 te Amaury.

MSM
Vicepresident:
08-03-2002 - 24-08-2007
2007-2010 Angidi Verriah Chettiar, geboren op 29 april 1928 te Madurai, India en overleden op 15 september 2010 te Port Louis.

PTr
Vicepresident:
25-08-2007 - 15-09-2010
2010   vacant 15-09-2010 - 12-11-2010
2010-2016 Agnès Monique Ohsan-Bellepeau, geboren in 1942 te Mauritius.

PTr
Vicepresident:
12-11-2010 - 29-03-2016
2016-2019 Paramavisum Pillay 'Barlen' Vyapoory, geboren circa 1945.

MSM
Vicepresident:
29-03-2016 - 26-11-2019
2019   vacant 26-11-2019 - 02-12-2019
2019- ? Marie Cecil Eddy Boissezon, geboorte (nog) niet bekend.

ML
Vicepresident:
02-12-2019 - heden