Mauritius
Jeruzalem

Republiek Mauritius
MUS
locatie
staatshoofden vicepresidenten bestuurlijke indeling kaart

regeringsleiders
 
ga direct naar:     2010
jaartallen afbeelding na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Mauritius heeft sinds 1961 een regeringsleider:
1961-1982 Sir Seewoosagur Ramgoolam, geboren op 18 april 1900 te Kewal Nagar en overleden op 15 december 1985 te Port Louis.

PTr
Hoogste Minister:
26-09-1961 - 12-08-1967
Premier:
12-08-1967 - 16-06-1982
1982-1995 Sir Anerood Jugnauth, geboren op 29 maart 1930 te Vacoas-Phoenix.

MMM, sinds 1983 MSM
Premier:
16-06-1982 - 27-12-1995
1995-2000 Navinchandra 'Navin' Ramgoolam, geboren op 14 juli 1947 te Port Louis.

PTr
Premier:
27-12-1995 - 17-09-2000
2000-2003 Sir Anerood Jugnauth, geboren op 29 maart 1930 te Vacoas-Phoenix.

MSM
Premier:
17-09-2000 - 30-09-2003
2003-2005 Paul Raymond Bérenger, geboren op 26 maart 1945 te Curepipe.

MMM
Premier:
30-09-2003 - 05-07-2005
2005-2014 Navinchandra 'Navin' Ramgoolam, geboren op 14 juli 1947 te Port Louis.

PTr
Premier:
05-07-2005 - 17-12-2014
2014-2017 Sir Anerood Jugnauth, geboren op 29 maart 1930 te Vacoas-Phoenix.

MSM
Premier:
17-12-2014 - 23-01-2017
2017- ? Pravind Kumar Jugnauth, geboren op 25 december 1961 te Vacoas-Phoenix.

MSM
Premier:
23-01-2017 - heden