Liechtenstein
Vaduz

Vorstendom Liechtenstein
LIE
locatie
staatshoofden bestuurlijke indeling kaart

regeringsleiders
 
ga direct naar:     1930     1950     1970     1980     1990     2000     2010     2020
jaartallen afbeelding na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

De regeringsleiders sinds 1921:
1921-1922 Josef Ospelt, geboren op 9 januari 1881 te Vaduz en overleden op 1 juni 1962 te Vaduz, oud 81 jaar.

Partijloos
Regeringsleider:
04-03-1921 - 04-05-1922
1922 Alfons Feger, geboren op 6 april 1856 te Triesen en overleden op 18 juli 1933 te Vaduz, oud 77 jaar.

Partijloos
Voorlopig Regeringsleider:
04-05-1922 - 01-06-1922
1922 Felix Gubelmann, geboren op 24 december 1880 te Gamprin en overleden op 13 juli 1929 te Gamprin, oud 48 jaar.

Partijloos
Voorlopig Regeringsleider:
01-06-1922 - 06-06-1922
1922-1928 Gustav Schädler, geboren op 18 november 1883 te Triesenberg en overleden op 19 juni 1961 te Vaduz, oud 77 jaar.

CSV
Regeringsleider:
06-06-1922 - 28-06-1928
1928 Prins Alfred Roman von und zu Liechtenstein, geboren op 6 april 1875 te Wenen, Oostenrijk en overleden op 25 oktober 1930 te Waldstein bei Peggau, Oostenrijk, oud 55 jaar.

Partijloos
Voorlopig Regeringsleider:
28-06-1928 - 04-08-1928
1928-1945 Franz Josef Hoop, geboren op 14 december 1895 te Eschen en overleden op 19 oktober 1959 te Chur, Zwitserland, oud 63 jaar.

FBP
Regeringsleider:
04-08-1928 - 03-09-1945
1945-1962 Alexander Frick, geboren op 18 februari 1910 te Schaan en overleden op 31 oktober 1991 te Schaan, oud 54 jaar.

FBP
Regeringsleider:
03-09-1945 - 16-07-1962
1962-1970 Gerard Batliner, geboren op 9 december 1928 te Eschen en overleden op 25 juni 2008 te Eschen, oud 79 jaar.

FBP
Regeringsleider:
16-07-1962 - 18-03-1970
1970-1974 Alfred J. Hilbe, geboren op 22 juli 1928 te Gmunden, Oostenrijk en overleden op 31 oktober 2011 te Feldkirch, oud 83 jaar.

VU
Regeringsleider:
18-03-1970 - 27-03-1974
1974-1978 Walter Kieber, geboren op 20 februari 1931 te Feldkirch, Oostenrijk en overleden op 21 juni 2014 te Vaduz, oud 83 jaar.

FBP
Regeringsleider:
27-03-1974 - 26-04-1978
1978-1993 Hans Brunhart, geboren op 28 maart 1945 te Balzers, oud jaar.

VU
Regeringsleider:
26-04-1978 - 26-05-1993
1993 Markus Büchel, geboren op 14 mei 1959 te Eschen en overleden op 9 juli 2013 te Ruggell, oud 54 jaar.

FBP
Regeringsleider:
26-05-1993 - 15-12-1993
1993-2001 Mario Kuno Frick, geboren op 8 mei 1965 te Chur, Zwitserland, oud jaar.

VU
Regeringsleider:
15-12-1993 - 05-04-2001
2001-2009 Otmar Hasler, geboren op 28 september 1953 te Gamprin, oud jaar.

FBP
Regeringsleider:
05-04-2001 - 25-03-2009
2009-2013 Klaus Tschütscher, geboren op 8 juli 1967 te Ruggell of Vaduz, oud jaar.

VU
Regeringsleider:
25-03-2009 - 27-03-2013
2013-2021 Adrian Hasler, geboren op 11 februari 1964 te Vaduz, oud jaar.

FBP
Regeringsleider:
27-03-2013 - 25-03-2021
2021- ? Daniel Risch, geboren op 5 maart 1978 te Grabs, oud jaar.

VU
Regeringsleider:
25-03-2021 - heden