Kiribati
Zuid-Tarawa

Republiek Kiribati
KIR
locatie
staatshoofden bestuurlijke indeling kaart

regeringsleiders/vicepresidenten
 
ga direct naar:     1990     2000     2010     2020
jaartallen afbeelding na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Kiribati had tot de onafhankelijkheid drie regeringsleiders, waarna de constitutie veranderde, waardoor het tweede hoogste ambt dat van de vicepresident werd:
1971-1974 Reuben Kiraua Uatioa, geboren in 1924 en overleden in 1977.

GNP
Hoogste Minister:
??-04-1971 - ??-05-1974
1974-1978 Naboua Ratieta, geboren op 26 april 1938 te Banaba en overleden op 12 juni 1986.

NNP
Hoogste Minister:
??-05-1974 - ??-03-1978
1978-1979 Sir Ieremia Tienang Tabai, geboren op 16 december 1950 te Nonouti Island.

NPP
Hoogste Minister:
??-03-1978 - 12-07-1979

De vicepresidenten:
1979-1991 Teatao Teannaki, geboren in 1935 of 1936 te Nonouti en overleden op 11 oktober 2016 te Betio.

NPP
Vicepresident:
12-07-1979 - 04-07-1991
1991-1994 Taomati Iuta, geboren op 2 mei 1939 te Beru en overleden op 5 juni 2016 te Kiribati.

NPP
Vicepresident:
04-07-1991 - 24-05-1994
1994   vacant 24-05-1994 - 01-10-1994
1994-2000 Tewareka Tentoa, geboren te Onotea en overleden op 3 november 2000 te Kiribati.

MTM
Vicepresident:
01-10-1994 - 03-11-2000
2000   vacant 03-11-2000 - 17-11-2003
2000-2003 Beniamina Tinga, geboren te Nikunau.

MTM
Vicepresident:
17-11-2000 - 28-03-2003
2003 vacant 28-03-2003 - 10-07-2003
2003-2016 Teima Onorio, geboren in 1963.

BTK
Vicepresident:
10-07-2003 - 12-03-2016
2016- ? Kourabi Nenem, geboorte onbekend.

TKP
Vicepresident:
13-03-2016 - heden