Kazachstan
Astana

Republiek Kazachstan
KAZ
locatie
regeringsleiders bestuurlijke indeling kaart


ONAFHANKELIJK: 16 DECEMBER 1991

 
   
  10-12-1991 - 04-06-1992 04-06-1992 - heden  
 
jaartallen afbeelding  na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Kazachstan was de laatste Sovjet republiek die in 1991 onafhankelijk werd. Nazarbajev was toen al president:
1990-2019 Noersoeltan Abisjoeli Nazarbajev, geboren op 6 juni 1940 te Chemolgan.

KPK, sinds 1991 partijloos en sinds 1999 Otan, sinds 2006 Noer Otan
President:
24-04-1990 - 20-03-2019
2019- ? Kassim-Zjomart Kemeloeli Tokajev, geboren op 17 mei 1953 te Almaty.

Noer Otan
President:
20-03-2019 - heden