Chili
Santiago

Republiek Chili
CHL
locatie
staatshoofden
bestuurlijke indeling kaart

vicepresidenten
 
jaartallen afbeelding na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Het ambt van vicepresident was een kort leven beschoren. Het werd ingevoerd in 1826 en zeven jaar later weer afgeschaft. Sindsdien bestaat er geen officiële titel voor een eventuele opvolger van de president bij ziekte of overlijden. De Minister van Binnenlandse zaken uit een dan regerend kabinet is de eerste in lijn van opvolging.
De vicepresidenten:
1826 Agustín Manuel de Eyzaguirre y Arechavala, geboren op 3 mei 1768 te Santiago en overleden op 19 juli 1837 te Santiago, oud 69 jaar. Vicepresident:
09-07-1826 - 09-09-1826
1826-1827   vacant 09-09-1826 - 15-02-1827
1827 Francisco Antonio Pinto y Díaz de la Puente, geboren op 23 juli 1785 te Santiago en overleden op 18 juli 1858 te Santiago, oud 79 jaar.

Liberaal
Vicepresident:
15-02-1827 - 08-05-1827
1827-1829   vacant 08-05-1827 - 19-10-1829
1829
José Joaquín Vicuña y Larraín, geboren in 1786 te Santiago en overleden in 1857 te La Serena, oud ± 71 jaar.

Liberaal
Vicepresident:
19-10-1829 - 02-11-1829
1829-1830   vacant 02-11-1829 - 18-02-1830
1830 José Tomás de Ovalle y Bezanilla, geboren op 21 december 1787 te Santiago en overleden op 21 maart 1831 te Santiago, oud 43 jaar.

Conservatief
Vicepresident:
18-02-1830 - 01-04-1830
1830-1831   vacant 01-04-1830 - 18-09-1831
1831-1833 Diego José Víctor Portales y Palazuelos, geboren op 16 juni 1793 te Valparaíso en overleden op 6 juni 1837 te Santiago, oud 43 jaar. Vicepresident:
18-09-1831 - 26-05-1833
1833- ? afgeschaft 26-05-1833 - heden