Barbados
Bridgetown

Barbados
BRB
locatie
staatshoofden
bestuurlijke indeling
kaart

regeringsleiders
 
jaartallen  afbeelding  na(a)m(en), geboorte- en overlijdensgegevens en evt. partij titel en regeerperiode

Barbados werd in 1966 onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk, maar had reeds vanaf 1954 een regeringsleider:
1954-1958 Sir Grantley Herbert Adams, geboren op 28 april 1898 te Saint Michael en overleden op 28 november 1971 te Saint Michael.

BLP
Premier:
01-02-1954 - 17-04-1958
1958-1962 Hugh Gordon Hylvestra Cummins, geboren op 2 februari 1891 te Saint James en overleden op 26 oktober 1970 te Bridgetown.

BLP
Premier:
17-04-1958 - 08-12-1962
1962-1976 Errol Walton Barrow, geboren op 21 januari 1920 te Saint Lucy en overleden op 1 juni 1987 te Bridgetwon.

DLP
Premier:
08-12-1962 - 18-11-1966
Premier van onafhankelijk Barbados:
18-11-1966 - 08-09-1976
1976-1985 Jon Michael Geoffrey Manningham Adams, geboren op 24 september 1931 te Spooners Hill en overleden op 11 maart 1985 te Saint Michael.

BLP
Premier:
08-09-1976 - 11-03-1985
1985-1986 Sir Harold Bernard St. John, geboren op 16 augustus 1931 te Christchurch en overleden op 29 februari 2004 te Bridgetown.

BLP
Premier:
11-03-1985 - 29-05-1986
1986-1987 Errol Walton Barrow, geboren op 21 januari 1920 te Saint Lucy en overleden op 1 juni 1987 te Bridgetwon.

DLP
Premier van onafhankelijk Barbados:
29-05-1986 - 01-06-1987
1987-1994 Sir Lloyd Erskine Sandiford, geboren op 24 maart 1937 te Barbados.

DLP
Premier:
01-06-1987 - 07-09-1994
1994-2008 Owen Seymour Arthur, geboren op 17 oktober 1949 te Barbados en overleden op 27 juli 2020 te Bridgetown.

BLP
Premier:
07-09-1994 - 16-01-2008
2008-2010 David John Howard Thompson, geboren op 25 december 1961 te Londen, Engeland en overleden op 23 oktober 2010 te Mapps.

DLP
Premier:
16-01-2008 - 23-10-2010
2010-2018 Freundel Jerome Stuart, geboren op 27 april 1951 te Saint Philip.

DLP
Premier:
23-10-2010 - 25-05-2018
2018- ? Mia AMor Mottley, geboren op 1 oktober 1965 te Barbados.

BLP
Premier:
25-05-2018 - heden